Можливість укласти декларацію із сімейним лікарем JMC викликала справжній ажіотаж!!

Можливість укласти декларацію із сімейним лікарем JMC викликала справжній ажіотаж!!

Оформити декларацію онлайн комфортно та без черг!

Сімейні лікарі клініки JMC - це не тільки команда фахівців, що мають додаткову підготовку за суміжними спеціальностями, а й команда основних консультантів у виборі методів діагностики, профілактики, лікування захворювань та, за необхідності - вузьких фахівців.

Підписання декларації має низку переваг: передусім, послуги лікаря оплачуватиме держава, а ви отримуватимете прекрасний сервіс та якісне медичне обслуговування. Ви самі обираєте сімейного лікаря, незалежно від місця реєстрації проживання. Також в цю програму включено пакет безкоштовних аналізів.
Записатися на прийом до сімейного лікаря можна заздалегідь у будь-який зручний для вас час.

Кількість візитів до сімейного лікаря НЕОБМЕЖЕНА!

Документи, необхідні для підписання декларації з лікарем: паспорт + ІПН. Заповнюйте форму і очікуйте дзвінка нашого оператора. (за допомогою анкети можливе укладання декларації для пацієнта від 14 років)

Декларація з сімейним лікарем
Уважно заповніть анкету необхідну для укладення декларації, після чого ми обов‘язково з Вами зв’яжемося.

Пропонуємо вам, як нашому декларантові, вступити в співтовариство "JMC СІМЕЙНИЙ ЛІКАР", де ви будете отримувати усю необхідну інформацію про сімейну медицину:

☘️ Додатковий перелік безкоштовних лабораторних і діагностичних обстежень

☘️ Акційні пропозиції та програми знижок

☘️ Умови щорічних розіграшів призів

JMC СЕМЕЙНЫЙ ВРАЧ on Viber
Более 10 000 декларантов доверили свое здоровье JMC! JMC - это честный подход к пациенту, собственная лаборатория, более 80 узких специалистов. А, ещё - регулярные розыгрыши ценных призов среди декларантов!